roxy52

Kolik hodin denně strávíte na Odpovědi.cz ?

Odpovědi
Terryle

Průměrně max. tak hoďku. Mrknu sem dvakrát, třikrát denně na pár minut – na pár věcí odpovím, pohoním si ego, jak mi přibyly body a zase mizím :) Výjimečný večery, kdy se tu rozjedou tlachací témata v pár lidech, do průměru nepočítám :o)

Elk

Je to různé, ale cca 2 hod, projdu novinky, ohodnotím a tak dál.

kapka

Je to různé. Poslední dobou mám frmol, takže tu nejsem i několik dní. Jsou dny, kdy tu jsem opravdu na skok, tedy pár minut. Ale byly i dny, kdy jsem tu byla průběžně celý den.

poa.li

Asi tak 30 min během celého dne.