stana73

Kolik hodin denně spíte?

Já,když mám pracovní víkend,tak asi 5hodin a mám pocit,že se nikdy nevyspím.Dělám na směny,takže o nějakém režimu nemůže být řeč.

Nejlepší odpověď
chucky

Já potřebuji denně 7 hodin spánku :)

Další odpovědi
ten který je

Já v průměru tak 4–5 hod.a to mnohdy díky těmto stránkám.:-D

Miroslavst

To stačí spočítat. Ještě nespím a před šestou vstávám.
Doháním to v sobotu a neděli.

panenka

Stejně jako uživatel ten který je

quentos

7–8, v nouzi 6, někdy méně a pak to naženu, ale to už nestává tak často (na studiích byl spánkový dluh na denním pořádku…)

anonym

2–3 hodiny,spala bych víc,ale nejde to

Jahoda

Někdy je to otázka čtyř hodin, jindy zase deseti. Pokud jdu spát pozdě v noci, pozdě i vstávám. A zase naopak.

dagry

Když mám ranní směnu tak většinou spím max. 5 h, protože ponocuju a brzy vstávám.. no a když se jindy zadaří… tak ponocuju sice taky, ale spím třeba do 11–12 h. Chodím taky na směny, takže to mám taky přeházené.

anonym

Tak denně spím ze dvě hodinky a v noci 5–6 hodin.

poa.li

Od té doby, co mohu mít přirozený spánkový režim – zaplaťbánbu, tak spím asi 10 h, ale na etapy… s dvouhodinovou popůlnoční přestávkou na čaj..

oskar

Asi 7 hod…

GM

Denně 2–3, nočně 5–6 hod.