Kolik hodin a hodinek máte doma?

TV,PC.MT,budíky a tak pod..?

U nás jich máme 8.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Hodinek náramkových, kapesních hodinek ,budíků,elektroniky a nástěnné hodiny celkem 37 kusů.

Další odpovědi
Lenjička

My máme – tři počítače, dva notebooky, které jedou stále, čtvery nástěnné hodiny, a celkem sedm mobilů. A na set-top-boxu. Všechno je zapnuté naráz a používá se to 😁
Takže dohromady krásných 17 🙂

roxy52

14 po různých přístrojích ( počítač,satelit,bu­díky…atd)+náram­kové hodinky,takže celkem 17.

franku

2× trouby,4× nástěnné,4× PC,2× DVD+DVT,7× mobil,2× náramkové,2× auto -t.j.celkem 23 kusů.

Džuls

Môj dedo ich má 59 🙂 Ale to zbiera akékoľvek hodinky už mnoho rokov 🙂 Práve včera sme ich počítali, pretože sme ich chceli pripraviť na posúvanie času.

Rocker

2× nástěnné,1× mikrovlnka,PC,no­tebook,5× mobil,hifivěž,2× TV,2× náramkové,1× v autě-takže 16

babule

TAK 6krát náramkové hodinky,1mikro­vlnka,1trouba,4krát hodiny na zdi 2krát TV ,2KRÁT DVD,2KRÁT BUDIK.POČÍTAČ A NOTEBOOK,JO A SPORÁK