Dismas

Kolik gramů je 1 instagram?

Nejlepší odpověď
Kepler

Přesně 100 g. In = uvnitř, přeneseně „obsaženo“, sta označuje stovku.

Další odpovědi
mosoj

1/100 habaděje = 3/4 přehršle

led

Vzhľadom na vaše fóriky… Instagram nie je jednotka hmotnosti, ale:
„Instagram je volně dostupná aplikace pro platformu iOS (Apple), Android a Windows Phone 8, která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií.“ https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Instagram

k originálu otázky od Tomáša:
„Majka Coufalová: "Mám problém:
Kolik gramů má Instagram a kolik knih obsahuje Facebook???“
https://fr-fr.facebook.com/grou­ps/906342036066291/?ref=­nf_target&fref=nf

PS.
dobrým zvykom je uviesť zdroj, ak ho poznáme.

quentos

Krást cizí fóry, tos kles hodně hluboko. Co takhle uvést autorku?

Dismas

quentos: Už se nepamatuju, kde jsem to slyšel a nechce se mi to hledat.

Dismas

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

Dismas

Myslíš potištěný hajlzpapír?

Dismas

Navíc jsem to pozměnil.

Cenobita

Je to přesně 1× inst