tess22

Kolik g váží 1 lázeňský oplatek?

Ahoj, mam dotaz, kolik váží jeden kousek lazenskeho oplatku? Mam váhu která tak malé hmotnosti nerozpozna a nikde jsem to nevyhledala. děkuji za odpověď :)
Doplňuji:
Kouskem myslím jedno cele kolečko:)

Nejlepší odpověď
setapouch

Celková hmotnost oplatek (napsaná na obalu)/počet kusů v balení

Další odpovědi
annas

Je víc druhů, žádný z nich jste neuvedla.

V odkazu najdete celkovou váhu, vydělte počtem kusů. Např. vanilkových je 5 ks v balení, celková váha je 195 g.

http://www.oplatky-kolonada.cz/

huxa

A tady jde názorně vidět, co dělají různé diety, vegetariánství, apod. s logickým uvažováním 🙂