bolak

Kolik filmů z TOP10 podle csfd.cz jste viděli?

A uveďte ty co jste neviděli a který film z TOP10 se vám líbil nejvíc.

1.Vykoupení z věznice Shawshank (1994) 95,3%
2.Forrest Gump (1994) 95,0%
3.Přelet nad kukaččím hnízdem (1975) 93,3%
4.Zelená míle (1999) 92,7%
5.Schindlerův seznam (1993) 92,5%
6.Kmotr (1972) 92,4%
7.Sedm (1995) 92,4%
8.Dvanáct rozhněvaných mužů (1957) 91,7% 9.Nedotknutelní (2011) 91,6%
10.Kmotr II (1974) 91,3%

Nejlepší odpověď
Damiana

Všech 10

Viděla jsem všechny uvedené a až na dva z nich (Zelená míle a Nedotknutelní) patří celá ta plejáda k mým oblíbeným.
Doplňuji:
A jestli jde o ten nej – jednoznačně Kmotr.

Další odpovědi
briketka10

Všech 10

viděla jsem všech deset, ale nejradši mám film Kmotr, protože miluju Al Pacina a R.de Nira, pak Přelet nad kukaččím hnízdem kvůli Jacku Nicholsonovi, Vykoupení z věznice Shawshank kvůli Morganovi Freemanovi toho mám moc ráda – mám doma zajímavý film Povodeň :)
a nakonec Dvanáct rozhněvaných mužů..

Lucijej

8 nebo 9

Osm a půl...... Shindlera jsem nedokoukala…

vagra

8 nebo 9

Doplňuji:
Vykoupení z věznice Shawshank

ven.cik

5 až 7

huxa

Méně než 5

iceT

5 až 7

a to 1.2.3.4.5.7

M.

Méně než 5

Doplňuji:
Věznice, Gump, Míle, Intouchables. ← Všechny patří mezi mé nejoblíbenější. Jinak ostatní jsem možná viděla, ale nepamatuji si na ně jen tak, možná, kdybych se koukla na ukázky.

tom004

Všech 10

Film č. 9 jenom jednou. Každý titul z těch zbývajících 5 – 10×. Vybrat ten nej., nejde.

manon

8 nebo 9