zjentek

kolik důchodce stojí peněz, když jim do rozpočtu přijde štěstíčko?

dá se nějak určit průměr, kolik vrazí důchodci do vnoučete po prvních dvanáct let jeho života? Troufne si někdo to určit? Zajímá mě zvlášť děda a zvlášť bábrle a zvláš do holčičky a zvlášť do dítěte a aby to nebylo tak složitý, tak vyloučíme milionářský spratky a těžký sociální případy, takže nám ve statistice zůstanou „normální lidi“.
Jo a emoční vztah k vnoučatům a zdravotní stav staroušů taky vynechme.Mě zajímá těch prvních 12let, tam je člověk ještě relativně zdravej a myslí mu to a navíc štěstíčka má do dvanácti let každej rád.Zkrátka kolik do nich vrazej ti „normální“. Díky všem za snahu s počty ,)

Nejlepší odpověď
anonym

Zkouším to spočítat, ale nějak mi to nejde, sice moje vnučka (což je samozřejmně taky dítě) nemá ještě dvanáct,…prostě se do toho počítá všechno co vnoučeti dáš? Co za něj utratíš? Dárky k vánocům, narozeninám, svátku, jen tak, pak výlety, jídlo, nemovitosti (co bych s nima dělala, až tady nebudu)…když nepočítám teda ty nemovitosti, což je ta největší položka, tak prostě to stejně nejde sečíst, protože si vzpomenu na něco, co dostala, ale zítra si řeknu, že to stejně ješě není všechno, prostě se to nedá sečíst. J
Doplňuji:
Jen ty dárky k vánocům jsem vždy tak za dva- tři tisíce