Bronzový

Kolik dostanu za výkup tohoto notebooku a PC?

Notebook - http://www.obchodni-dum.cz/…
- nefunguje monitor, ale dá se napojit na jiný a běží (v servisu říkali, že by oprava stála kolem 6000)
- jinak vše funguje, jak má

PC
- doma složený
- (moc se v tom nevyznám, ale prý je dobrý, součástky na něj vyšly v přepočtu 15000) - pochopím, když u něj nebudete vědět, kolik bych mohla dostat za něj
- vyndala bych z něj jen HDD
- všechno funguje
- prodávám jen kvůli přechodu na jiný ntb

K oboum mám zdroje, ale nemám už originální krabici ani návody atd. Chci jen přibližnou cenu, ať nenaletím. Děkuji za případné rady :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zastaralý NTB s nefunkčním monitorem možná prodáš na součástky za několik stokorun. U toho PC chybí informace, to že kdysi do něj stály součástky 15 000 Kč, dnes nic neznamená. Jeho cenu odhaduji také na stokoruny.

Další odpovědi:

Bronzový

počítače jsou na držení ceny ještě horší než auta - jejich vývoj jde rychle dopředu. Po cca. 4 letech už počítače nemají hodnotu skoro žádnou

Pokročilý

Nemá to reálnou hodnotu. 15k je málo i na nový počítač, natož X let starý.
Prodejné to je za "odvoz". Jestli se ti to podaří prodat, tak nenaletíš. To spíš ten, co to koupí.

Bronzový

Neprodejné, maximálně za stovku.

Bronzový

třeba i 1200 Kč, zdá se, že má nadstandardní parametry jako ram, velikost disku a grafickou kartu. můžete zkusit vystavit jako aukci na aukro.cz a uvést všechny parametry, nákupní cenu a podrobný popis závady, popis jak lze počítač využít (že je funkční po připojení k monitoru)

Bronzový

alespoŇ u NTB napsat typ jako např .T42 od IBM,nebo FS Amilo pro 6515.U PC jednoduše-dle OS -např v XP-na tento počítač-vyhodí Vám disky a mechaniky apak na systémové informace a vyhodí Vám to nějkaký popis kopmpu-minimálně-OS,procesor a RAM !!!
Takhle Vám nikdo neřekne co by se za to dostalo to je stejné jako odpo na dotaz co máš za počítač- no já nevím, mám XP Home!!!

Diskuze k otázce

Zlatý

Lamalam

postcd > 1200 Kč? Mám doma Toshiba Satellite Pro 490XCDT z roku 1999. Nefunguje monitor a klávesnice, není v něm baterie, chybí zdroj. Jinak je zcela funkční, stál 78 000 Kč. Koupíš za 1200?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.