bloomvíla

kolik dnů má deset let?

jak dlouho tu jste?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

1 rok

Doplňuji:
jeden rok má 365 dní, kolik má 10 let si lehce spočítáš. Záleží na tom, kolik tam bude přestupných roků, Dá se předpokládat že dva, takže přičteš dvojku. Jak je kdo tady dlouho, si lehce zjistíš z každého profilu.
Takovéto ankety jsou úplně k ničemu. Co ti to dá za důležitou informaci ?

Další odpovědi
anonym

1 rok

Co má tvoje otázka společného s literaturou? Proč si myslíš, že jsou zde otázky rozdělené do „kategorií“?
A ještě žádám o vysvětlení, proč se na něco ptáš a k něčemu jinému se vztahuje anketa. Prostě mi to připadá jako dotaz k ničemu, vhodný tak akorát ke smazání.

honza19hk

2 roky

Doplňuji:
Vysvětli mi,že se ptáš, na to kolik má 10 let dní a pak dáš uplně nesmyslnou anketu.Takovýhle otázky jsou akorát na smazání.

arygnoc

Drap:

tie prestupné roky tam môžu byť 2 alebo aj 3 (napr v rozmedzí 1. 1. 2004 – 31. 12. 2013 sú prestupné roky 2004, 2008 a 2012).