zett

Kolik dní žijí malinké žabky?

Nejlepší odpověď
kapka

Než vyrostou ve velké žabky, asi… :)

Další odpovědi
Drap

Netuším co myslíš pod názvem "malé žabky " U každého druhu je to jinak.

gecco

No – nejspíše jsi potkala některé kuňky – patří k nejběžnějším žabám (je to ona – https://www.go­ogle.cz/search?q=kuň­ka&client=ope­ra&hs=KGY&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0CEc­QsARqFQoTCO-Nz7ye5cYCFUy-FAodFqkAmA&biw=1366&­bih=659 ??).
Tyhlety se dožívají cca 15–20 let…
___
Příště – až se budeš chtít na něco takového zeptat, raději si „žabky“ vyfoť – protože „No prostě myslím malé hnědé žabky“ je popis naprosto nedostatečný (a to se ´držím´, abych nepoužil výstižnější slova!!)

zett

gecco, děkuju za odpověď, ano, nejspíš to jsou oni.

gecco

Není zač…
A pamatuj – příště fotečku…
😉

zett

No prostě myslím malé hnědé žabky, které jsem našla volně v přírodě poskakovat, nevím zrovna o jaký druh se jedná.