spooky

kolik dnes stojí 1 km ??

Doplňuji:
je myšleno za benzín

Nejlepší odpověď
anonym

Spooky, vypadá to tak, že Tvá otázka postrádá to, co v ní má být PODLE PRAVIDEL, čili smysl. Projdi si pravidla, neklaď neúplné otázky a chovej se laskavě slušně, když se Tě někdo zeptá, co svým dotazem myslíš. Sevos neudělal chybu, za to Ty ano a měla by ses mu omluvit. Ještě do diskuze píšeš podrážděnou odpověď. Takhle to tady nefunguje.
Takže si laskavě vezmi techničák, spočítej si průměrnou spotřebu vozidla na 100 km (bývají to dva až tři údaje) a vynásob cenou PHM. Součin poděl 100 km a budeš vědět kolik Tě 1 km stojí.

Další odpovědi
BANAN93

ak je to jednoduché pokud má tvoje auto spotřebu 10l na 100 km – a benzín stojí 35 kč/l tak tak je to 10×35 = 350/100 = 3.5 Kč/1Km

sevos

čeho?

honza19hk

Chybí ti spotřeba auta.
Můžeš platit 3kč za km nebo také 150kč za kilometr( VT-55A)
Doplňuji:
a nebo také 30kč za km taxíkem.

spooky

asi za benzín ne.

iceT

Stejně tak to mohl být kilometr měděnýho drátu třeba,takže se nečil…