Putin

Kolik dnes existuje lidí spřízněných s rodem Salm-Reifferscheidt-Raitz?

Nemyslím jen přímé dědice. Je možné, že jich je několik stovek?

Doplněno: V mém rodokmenu se našly zmínky o tomto rodu, tak jestli to není nějaká hloupá chyba, nebo fakt 😁

Nejlepší odpověď
briketka10

Mezi spřízněné šlechtické rody patří Rogendorfové, Harrachové, Slavatové, Šternberkové, Auerspergové, či Liechtensteinové,
zdroj : Wiki
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Salm-Reifferscheidt-Raitz

Další odpovědi
Agneta

Hodně…např. „Agneta“ von Salm – Reifferscheid? :DDD
Proč to chceš vědět?

gecco

Pokud to vztáhneš až k zakladateli rodu, pak je „několik stovek“ žijících spíše velmi opatrným odhadem…
😉