žofre

Kolik divizí má NHL v současné době?

Nejlepší odpověď
LuciJe

6. Atlantická divize, Severovýchodní divize, Jihovýchodní divize, Centrální divize, Severozápadní divize, Pacifická divize

Další odpovědi
alenka901

Atlantická divize. Severovýchodní divize, Jihovýchodní divize, Centrální divize, Severozápadní divize, Pacifická divize,
Severozápadní divize je jedna ze šesti divizí kanadsko-americké ligy ledního hokeje NHL. NHL se dělí na 2 konference a každá z konferencí se dále dělí na 3 divize. Severozápadní divize spadá pod Západní konferenci. Týmy, které jsou spolu v divizi, tak spolu během sezóny NHL sehrají nejvíce zápasů a naopak nejméně zápasů sehrají s týmy z druhé konference.

Dandi

Východní konference:
Atlantická divize
Severovýchodní divize
Jihovýchodní divize

Západní konference:
Centrální divize
Severozápadní divize
Pacifická divize