Avatar uživatele
Gorouš

Kolik dětí máte/chtěli byste/považujete, že je dobré mít?

Napište kolik dětí považujete, že je dobré mít. Nevadí, že děti máte nebo, že jich máte více nebo méně.
Doplňuji:
Jenom k doplněné já bych plánoval jedno. Všichni dostáváte palec!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Haried před 5143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

radši si ten počet nechám pro sebe,ale když vše dobře půjde,tak bych chtěla ještě jedno,časem,teď ne,mám mimčo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

  • MÁM 4 děti
  • CHTĚL jsem 2… a v každém manželství se mi to povedlo 🙂
  • POVAŽUJI za dobré mít tolik dětí, kolik jsem jich schopen uživit a řádně vychovat… a bohužel někdy je 1 dítě moc a 7 málo (znám oba případy)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Zatím 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zatím nemám (a nemám zatím ani s kým je teoreticky mít ;{), ale domnívám se, že za stávajících podmínek jsou ideální zhruba tři (vzhledem ke klesající porodnosti v ČR a dalším faktorům jsou prý dvě málo a jedno bídně málo). Počet se však musí přizpůsobit finančním možnostem rodičů (což si zejména jedna nejmenovaná národnostní menšina ani za mák neuvědomuje).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Čekala jsem miminko, ale bohužel to dopadlo strašně špatně.. :(((. Teď se snažíme a plánujeme další. Děti bych chtěla mít 3. Přijde mi to tak akorát i když já pocházím ze čtyř sourozenců :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

To je různé. Znám lidi, kteří snad ani děti mít nechtějí. Možná až v pozdějším věku. Já bych např. chtěla 3 děti. Manžel by chtěl 2 děti. No ale kdo ví, třeba zůstaneme na 1 dítěti kvůli mým zdravotním problémům. Takže těžko říct. To se uvidí za nějaký čas.

Jinak se to dá těžko říci. Každý má o svém životě svoji vlastní představu. Hlavně si myslím, že je dobré děti mít. Dokud jsme naši malinkou pusinku neměli, tak jsme ani nevěděli, jak nám chybí… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já mám děti 3 a myslím si že vždycky záleží na rozhodnutí lidí kolik jich chcou mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Máme dvě, kdyby přišlo třetí (snažit se asi nebudem), tak se svět nezboří a budem mít tři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

To záleží na tom, co chcete dětem poskytnout. Já mám jedno díte, zůstala jsem sním sama, ale nelituji. Ráda bych měla jestě jedno a najít chlapa, který by za to stál.. ale nedarí se. Víc dětí bych nechtěla. Nicméně aspon má malý sporení a jakz takz prezíváme. Můj bratr chtěl vždy hodně dětí – má tri, neplatí sporení ani pojistění ani jednomu,a těsí se, az nejstarsí odejde z baráku, aby si mohli dovolit dalsí. Těm starsím uz se téměr nevěnují, nejstarsí je jak urvaný z retezu, Tak neívm, jestli je tohle ta správná cesta. Pro mě je důlezitějsí financní zajistění rodiny a hlavně poskytnout dětem zázemí, a strasně moc zázitků, na které budou celý život vzpomínat. Bohuzel se minedarí najít chlapa, který by měl stejné hodnoty jako – a aby pro něj byla rodina nejdůlezitějsí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bartt13

ja jedno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Já už se, vzhledem ke svému věku a prostorovým podmínkám, spokojím se dvěma. Což už je téměř hotovo, protože jedno mám a druhé čekáme v kevětnu.

Kolik je ale dobré mít dětí obecně, to mohu těžko určit. Každý jsme jiný, někdo má pocit, že jedno je právě dost a jiné rodiny plánují trochu větší počty. Každý by si měl sám určit a odhadnout, kolik dětí o kolik lidí se svládne postarat tak, aby ani jedno nebylo zanedbané a odstrčené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mám dvě ,třetí by neškodilo....­.........
Doplňuji:
Já palec ,jen tak, nechci!!!

Zdroj: život

Upravil/a: Michal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mám dvě děti(upozorňuji děti-kluka a holku)a tři vnoučata nejstarší bylo 1.1.2010 17let.
Dvě děti je dnes až,až.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sourozencům se dobře vede, když jsou alespoň tři. Rodiče často chtějí děti dvě, ale pořád je lepší mít jedno dítě, než žádné. Pokud to ovšem jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Mám dva syny a tím i splněno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek