Kolik dětí by se muselo narodit, aby na každého občana vycházel zanedbatelný státní dluh?

Nejlepší odpověď
Losos

On nějaký státní dluh existuje ? :) Tomu se mi ani nechce věřit ..

Další odpovědi
led

Toto je laikovi pomerne ťažko vypočítať.
Pri narodení x detí, sú náklady na zdravotnú a školskú starostlivosť yKč.
Pri narodení x+z detí aj náklady vzrastú, bez zvýšenia prijmov.
Čo to znamená pre štátny dlh, vyvoďte si sami.
PS.
Štátny dlh nemajú zatiaľ už len eskimáci, ale to bude tým, že nemajú štátny útvar.

Myšák V.

To by se sem tolik lidí snad ani nevešlo)))
Mám dojem že kdyby za nás platili číňani…bylo by to málo((

Mili @

Já se domnívám, že porodnost se zvyšuje pouze v určité komunitě, která sice stát stojí nemalé peníze, ale nějaký státní dluh ji zásadně nezajímá – pokud vůbec vědí, že nějaký státní dluh je, je jim to na 100% jedno…