iceT

Kolik dáte peněz za hračky pro děti?

http://www.stre­am.cz/video/566267-urechtany-miminko-a-trhani-papiru

Odpovědi
SajmonModer

To je krásné video, takové miminko bych taky chtěl.

Moje teta má 6 letého syna a kupuje mu pořád něco, na sebe si nic nekoupí, ale za hračku dá klidně i několik stovek kč.

panenka

To je nádhera 🙂jak vidím tak malé miminka jde zabavit čimkoliv

Pajka.111

Hele, ono asi nejde úplně o peníze, ale o kvalitu hraček, které chci koupit. Pak je mi cena jedno.

XenieRo

Já to mám úplně stejně… Pokud hračka stojí za to, pak si za ni klidně fakt zaplatím…

Kamilovo

Já se snažím ušetřit co nejvíce, protože se o dceru starám sám. Hračky ji proto kupuji hlavně na https://hracky­zadobrekacky.cz/ , kde se prodávají za opravdu příjemné ceny.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Sonka Pop

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat,zda někdo z vás nekupuje hačky na Babyplace? Protože hračky tam mají skvělý, fakt velikou nabídku, což je skvělý. Jinde na netu slibují nabídku a nonec mají jen pár hraček, ze kterých se nedá vybrat. Tak by mě jenom zajímal vás názor na tento shop. Díky moc.