koník.

Kolik dat „žere“ navigace v mobilu?

Chci jet do zahraničí a jako navigaci chci použít můj mobil. Otázkou je, kolik dat mi sežere načítání map pro navigaci, když omezím veškeré další čerpání dat (FB, e-mail, různé aktualizace). Předpokládám, že najedu cca 3500 km (na dlouhých usecích na dálnicích budu data vypínat, ale zas ve městech se občas zamotám)
Bude lepší načítat data map on-line, nebo si vždy stáhnout určitý úsek mapy do offline režimu(ten bohužel nemá dost velkou paměť)
Použiji telefon Samsung Galaxy Note II, mapy Google a datové připojení od Vodafone
bUDE MI STAČIT 1,2 Gb???
Díky za veškeré rady a postřehy

Odpovědi
Dochy

1GB by měl stačit určitě, bacha na rozdíl mezi GB a Gb. Pokud chceš vědět jak je navigace náročná tak si to vyzkoušej. Pokud Ti to neřekne přímo navigace nebo systém, existují utilitky… Kolega mi kdysi doporučil jmenuje se tuším „My data manager“ – měří přenesená data a při nastavení upozorní v případě hrozícího překročení limitu.

HOLAS

když si sosneš offline navigaci, tak to nesežere nic, zkus map factor, je to zdarma, offline a celý svět, jen si před tím, než někam pojedeš stáhni mapy přes wifi ;)