Beny

Kolik cm může měřit už dospělí zakrslý králík?

:)
Doplňuji:
Tolik 30 cm..? zakrslej?

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel mnoho množitelů využívá zájmu laiků a prodává tzv.„zakrslé“ králíky,
kteří mnohdy dorostou do „jateční“ velikosti.
P.S. proč si nezkontroluješ text než ho odešleš?

Další odpovědi
Zbynas

Prolustroval jsem google a uváděná délka je většinou 20 – max 32 cm.

Drap

Někteří zakrslí jsou malí, a někteří velcí. Předem to nikdy nevíš, pokud neznáš rodiče.

honza19hk

na to aby šel na pekáč je 30cm pořád málo…

oiture

Správně by měl mít tak do 1,5kg. Já mám zakrslíka, který má přes 2 kila. A to je to samička, a není tlustá. Myslím, že je individuální, hlavně pokud kupuješ králíka ze zverimexu. Zakrslí beránci jsu větší měli by mít tak do 2,5kg.