Kolik člověk musí vážit, aby byly zřetelné klíční kosti?

Nejlepší odpověď
gecco

Taková neschopnost či neochota přemýšlet (čertví, co je horší) je ubíjející…
___
Jsi-li z vesnice (v pravém slova smyslu), pomůže ti příměr – hmotnost prasete se zhruba dá určit jeho změřením – ale v závislosti na plemeni jsou různé ´tabulky´, ta fungující na landrasáka, nefunguje na divočáka…
A pokud jsi ´panelákové´ dítě, zajdi si do nejbližšího fitka nebo k doktorovi – tam ti (možná) vysvětlí, že vliv na postavu má nejen hmotnost, ale i výška, mohutnost osvalení, typ kostry, vrstva podkožního tuku a další faktory…
___
:-OOO

Další odpovědi
anonym

± 40 kg.
http://cdn.i0­.cz/public-data/1b/97/f9f­8f7193cf3b2455dd12351ed5­7_w720_h479_gi:pho­to:430713.jpg?hash=61­c9209d9d0f49f949c6f8c273­4256e8

ahold

To není jenom o váze. Hodně záleží i na držení těla.

RyuzakiKate

Myslím, že ahold to říká správně, já mám kolem 60 kilo a mám viditelné jak klíční kosti, tak pánev.