redy

kolik čísel musím mít?

Abych vyhrála třeba pátou?
Já nesázím jen tak by mi to zajímalo– :D

Byla sem na poště a zpatnácti lidí deset podavalo sportku:-(
A tak sem podlehla davu a dala si sloupeček 🙂
Náhodnej tip

Nejlepší odpověď
brillant

Viz http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/sportka/jak-hrat/navod-a-sazenka/

Další odpovědi
marci1

Ve hře Sportka se výhry dělí následovně:

šesti čísel, získává sázející výhru 1. pořadí,
pěti čísel a dodatkového čísla (5 + 1), získává sázející výhru 2. pořadí,
pěti čísel, získává sázející výhru 3. pořadí,
čtyř čísel, získává sázející výhru 4. pořadí,
tří čísel, získává sázející výhru 5. pořadí.

http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/sportka/jak-hrat/navod-a-sazenka/

redy

Huráááá mám teda pátou, nojo a to musím na stejnou poštu kde sem podala?
To bych teda projela víc 🙂
Co já budu dělat s takovým balíkem? :DDDD

mosoj

Nemusíš na stejnou poštu. Můžeš vybrat kdekoliv , třeba na benzince.

redy

Děkuju 🙂

arygnoc

gratulujem.

;)

aj malá radosť poteší

redy

🙂