bolak

Kolik činí ve spojenejch státech průměrnej rozdíl mezi platem černocha a bělocha?

Nejlepší odpověď
quentos

Drap, Marci: bohužel se mýlíte, tzv. segregace diskriminuje v USA černochy dodnes. Procentuálně ten rozdíl činí 28% u mužů a 15% u žen.

Zdroj: http://prospec­t.org/article/un­derstanding-black-white-earnings-gap

Další odpovědi
anonym

Možná asi tolik, jaký je rozdíl mezi mzdou ženy a muže za stejnou činnost u nás.

Drap

Statistiky v platech nejsou děleny podle ras.

marci1

Asi tolik jako mezi brunetem a blonďákem.

bolak

marci, tohle je vážná věc..