Kroupič

KOlik chapadel má chobotnice ? .) A co jsou mořské okurky v Chorvatsku ? .)

Odpovědi
hanulka11

tak se na chobotnici podívej
http://img.na­dapenny.com/t20/111­64/nadap115743166­170231.jpg
zde je připravena před tavernou k snědku

a mořské okurky jsou vlastně sumýši…živočichové mají válcovitý ostnatý tvar /podle toho název/ a když jim hrozí nebezpečí tak vyvrhnou část svých útrob a tím nepřítele zabijí

arygnoc

chobotnice = octopus.

8 ramen (a ne chapadel).

Děda Louda

Chobotnice je octopus, tedy už z názvu vyplývá odpověď na tvou otázku.