Lukáš Rusek

Kolik centimetrů je vysoký Slenderman?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám jinou odpověď.

Slenderman je fiktivní postava, kterou vymysleli v Americe.

Slenderman měří asi 2 metry má dvě ruce a šet chapadel. Nosí černý oblek, kravatu a bílou košili.

Nemá tvář jen bílou hlavu.

Slenderman by se měl vyskytovat v temném lese, u lidí které čeká smrt nebo prostě kde jsou malé děti.

Slenderman se taky prosravil mnohými hrami jako: Slendermoon,Sa­natorium atd.

Já osobně jsem hrála všechny hry a některé z ních byly opravdu na h…o, neměla jsem ani jeden z těch jeho lístečků a hned mě ten blb zabil.

Asi nejjednoduší hra je SLEDNERMAN CITY tam máte, alespoň 5 lístečků a on vás nezabije a navíc jsou ty lístečky vedle sebe, takže je nemusíte ani hledat.

Jinak respekt si zaslouží hra SLENDER MAN: CITY of DARKNESS neboli město z temna což je opravdu brutálně dobrá hra a dá se říct, že i lepší předchozí horrorové hry s panem štíhlým.

Příběh Slendermana:

Slenderman se obvevil už ve starověkém Egyptě pak roku1540 na dřevořezdbě v Německu.Nej­novější videa a informace pocházejí z USA(Californie).

Neví se co je Slenderman zač, ale rozhodně to není člověk, má přes 2 metry a 6 rukou, nemá obličej a nosí černý oblek.

Často se vyskytuje na fotkách s dětmi, které den ze dne mizí. Američan po něm pátral a také bezestopy zmizel v roce 2010. Zanechal po sobě nespočet fotek a videi , které se prohrásili za PRAVÉ.Jeho nástupci,který šel v jeho stopách se Slenderman dostal přímo do jeho domu a vyvraždil mu celou rodinu a jen jeho nechal na živu(neví se jestli naschvál nebo ne).Vše bylo zdokumentováno, ten, který, šel na výslech, prý se tam strhla přestřelka není jasné co se stalo, ale prý tam byl i Slenderman. Následník, který měl jít na výslech, tak z výslechové místnosti utekl a druhý den nebyl k nalezení.Nás­ledníkuv dům byl otevřený auto na dvoře. Zmizel v polovině roku 2011.

Taky by se měl vyskytovat u lidí, které čeká smrt. Povídá se, že ten kdo se mu podíva do tváře zemře nebo zmizí. Jeho nadlidské schopnosti jsou neuvěřitelné rozhažení končetin , kterými chňapá svou kořist. Také se povídá, že absorbuje energii své kořisti nebo ji rovnou zabije. Také může mu přenést smrtelnou nemoc. Nikdy za sebou nenecháva žádné důkazy. O jeho tváři se říká, že žádnou nemá, i když někteří říkají, že ano.

Ale Slenderman se prezentuje bez obličeje. Říká se, že dětí zabijí výhradně a někdy se jimi i živí.Slenderman se nachází taky u příměstkých lesů nebo v
opuštěných starých domech. Bývá vidět ve velkých skupinkách dětí, což dokazují fotografie.

Slenderman si libuje v mučení svých obětí, cíleně jim do mysli stále vnucuje do mysli záblesky, aby stav toho chudáka ještě zhoršil. Jeho chuze se podobá letáni což nasvěčuje, že rozhodně není člověk. Je spatřen především v noci, kdy nakukuje do oken, nebo se je tak zjevuje řidičům na silnicích.

Jak, ale Slenderman vzniknul? To nikdo neví. Ten kdo se ho pokusí vystopovat zmizí.Jeden Američan se Slendermana pokoušel najít. Každý svůj zahajovací krůček si poctivě natočil a nahrál vše na You Tube. Pravdivost těchto snímků byla potvrzená.

Záleží jen na vás jestli Slenderman existuje nebo ne.

Další odpovědi
leporela22

250 cm

Lgee

250 cm

Vojta99

250 cm