mosoj

Kolik Čechů to zakusí o dovolené ?

Chorvatsko zavádí nepodmíněný trest za nekázeň na silnici. Spadá do toho i překročení rychlosti, nebezpečné předjíždění či chování na silnici.
Je zajímavé, že se chorvatská vláda nebojí že bude mít přeplněné věznice jako u nás.

Fandím Chorvatsku.

Bude- li tato otázka opět smazána žádám o vysvětlení administraci tohoto serveru !!!

Nejlepší odpověď
www

A ptáš se na počet, který nikdo předem neví, nebo jen chceš upozornit na změny v Chorvatsku?
Mosoji, já to nechal odstranit. Otázka je dost nejasná, nevím co chceš slyšet 😉.
Doplňuji:
Samozřejmě, taky jim fandím a mělo by to být všude. Asi tam pracuje policie s jinými zákony než zde. 😁

Další odpovědi
badisko

asi neboji …ale povim ti jednu vec Cesi jsou sileni ridici …hlavne ta rychlost a zakony taky postihy ..obecne jsou dost mirne ,…takze to tam vypada jak to vypada …jsem v cizine a nevidim bouracky …ridici jezdi pomalejc a zbytecne neriskuji …je malo smrtaku a vetsinou pokud jsou tak to jsou cizinci…a to jsou tady cesty navic uzsi …coz je mazec…;-))..navit tvrde postihy za jizdu pod vlivem atd…no nebe a dudy..

odpovídámež

Jak je možné že si tady navzájem mažou otázky co se to proboha živýho děje?

odpovídámež

Jak je možné že si tady navzájem mažou otázky co se to proboha živýho děje?

mosoj

www: Když nevíš, tak proč odpovídáš ?

www

No já nevím protože otázka je jiná, než by měla být. Moje stará hlava to zkrátka nějak nebere a jakoby byla otázka od nezkušeného začátečníka, což nejsi. Znám tvoje podstatně líp formulované otázečky 🙂.
Doufám, že tě to nijak zvlášť nenasralo 😁.