mosoj

Kolik Čechů to okusí ?

Chorvatsko zavádí nepodmíněný 3 letý trest za nekázeň na silnici ! Spadá do toho i překročení rychlosti v obci a předjíždění na plné čáře, či vůbec nebezpečné předjíždění či chování řidiče na silnici !
Za zamyšlení stojí, že se chorvatská vláda nebojí že bude mít přeplněné věznice jako je to u nás !!

Fandím Chorvatsku !!!
Doplňuji:
Tato otázka byla nesmyslně smazána. Admin ji spravedlivě vrátil zpět.
Proto se zde vyskytuje dvakrát. Omlouvám se za mazače.

Nejlepší odpověď
badisko

hm…

Další odpovědi
Drap

Pokud budou důslední, tak ne jeden se najde. Uvidíme.

redy

Možná to není špatnej nápad, na druhou stranu komu se nepodařilo překročit rychlost, nebo přejet plnou čáru.(neříkám že je to správně)
Nejspíš bychom se asi seznámili v tom kriminále, s některýma od tud z odpovědí 🙂

odpomass

Nevím, na co se ptáš. Řekla bych, že na nic, takže to tu nemá co dělat, ať už si tim chtěl říct cokoliv…

AndreiRanger

Na dovolenou autem – voprus, takže já to nezkusím 😁