Pokročilý

Kolik cca stojí letenka do Los Angeles z letiště Brno ?:)

napište třeba víc cen ptř, vím že to má asi každá cestovka jinak ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Z Brna jsem nic nenašla, jen z Prahy. Taky záleží na věkové kategorii, třídě letu a letecké společnosti.
U Studentagency jsem našla ceny mezi 11 a 40 tisíci:
http://letenky.studentagency.c z/…

Zlatý

z čech, ekonomickou třídou,plný nebo slevněný tarif, klasickou( ne nízkonákladovou) společností: široký záběr 7 až 35 tis. , ty ale spíše najdeš letenku za 11 až 27tis.kč. Nemusíš ale letět z čr. Tak třeba s Finnair je na letenku radost pohledět. Já si třeba zabukuju let v jiné zemi (třeba rozvojové) prostřednictvím tamního dealera, on mi ticket pošle elektronicky a já letím za cenu, jaká byla v té jeho zemi a tak se třeba stane, že letíš př: z frankfurtu někam do neznáma ( 14000km) opravdu za 7tis., třeba s Emirates, což není vůbec zlé co do comfortu v economy class ,)
Doplňuji:
..ale ty máš sotva zatlačený medík v uchu a svědí to, navíc ti furt teče krev z nosu, tak probůh ještě nikde nelítej, ještě pár let počkej třeba ,),),)

Bronzový

Kamarád letěl taky do států a vyřešil to následovně :) ze student agency do Londýna za nějakých akčních 900Kč (!AUTOBUS), prohlídl si Londýn, pak odletěl z Heathrow :) Z Londýna ho to vyšlo levněji, takže peníze co ušetřil si užil v Londýně za ten krátký čas :) Do Londýna to sice autobusem chvíli trvá, ale zmáknul dvě mouchy jednou ranou :)

A jinak k otázce, stačí do jakéhokoliv vyhledávače zadat letenka Praha-Los angeles, popřípadně Vídeň-LA a můžete se kochat nabídkami do rána ;)

A kdy by si chtěla letět? Na sezóně taky docela záleží. U rezervací většinou platí, že čím dřív, tím líp, ale není to pravidlo.
Taky je ještě možnost oslovit nějakou CK, která prodává letenky a poprosit je, ať ti letenku zkusí najít. Taky se tak dá přijít k levné letence. V odkazu posílám oblíbené stránky pro vyhledávání letenek, tak se tam zkus podívat.

Zdroj: http://www.condor.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.