kolik času vám zbývá?

Prosím Vás, kolik času Vám zbývá pro sebe v tom celodenním shonu?Myslím jen čas věnovaný pouze sobě ,mimo rodinu atd, jen pro sebe.Já nemám čas na nic,mám tolik zájmů.Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Píšete: " Nemám čas na nic, mám tolik zájmů." Nejsou vaš slova v rozporu? Zájem se týká vaší osoby, využíváte pro něj volný čas, takže je to čas, který věnujete sobě.

Využívám čas tak, jak mně to vyhovuje. Každý den je jiný. Říkám si, proč „šetřit“ čas na to či ono. Jde opravdu o ušetřený čas? Můžeme si snad o tento čas prodloužit život?

Další odpovědi
led

„Já nemám čas na nic,mám tolik zájmů.“ = alibizmus
Času máte toľko, koľko si ho pre seba urobíte. Všetko je len správna organizácia svojho času.

marci1

Zbývá ? Prostě si ho udělám. Funkčnost rodiny spočívá v tom, že každý člen rodiny ( podle svých možností, schopností, věku ap. ) udělá něco, aby rodina fungovala a potom jim všem zůstane čas na zájmy, koníčky apod. 🙂

anonym

Ten čas, který strávím na WC.

Kelt

A to si stěžujete, nebo chválíte. Vždy je něco za něco. Mám zájmy, kterým se věnuji a není to proto, že nechci dělat nic jiného? A když udělám něco pro jiného, nemám z toho nakonec lepší pocit, než když dělám něco pro sebe a nikdo o tom neví?
Řekl bych minuta strávená s někým má větší cenu než hodina kterou promrhám.

Nuk nuk

Vzhledem k tomu, že mám 3 malé děti, tak se čas „pro mne“ blíží nule.