Avatar uživatele
Monny

Kolik času strávíte u počítače a dalo vám to fušku než jste se naučuli na počítači?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, anonym, dabel před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Začal jsem na PC až v 50ti letech,ale i když jsem na PC 12 ti letý kozák,taky nemohu říci,že všechno umím,ale mám spoustu knih o PC a když nevím,tak opět studuji z knih.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

no fuška to byla,jelikož už nejsem nejmladší tak člověk v určitém věku se těžko učí a zvlášt co se týká pc,denně tady ztrávím tak 3–4 hodiny,ale né v kuse,chvíli ráno,pak třeba půl hodinky odpoledne a zbytek večer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Já začala cca před rokem a půl a sama s pomocí rodiny, jsem se začala učit a mám radost jak se stále zlepšuji a učím se stále a stále nové věci.
Pokud mám čas tak přes den tak hodinku a večer jak čas a chuť dovolí -oni ty hodiny na PC hrozně utíkají ,ani je nepočítám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Na počítači jsem,už nějaký ten pátek a nemůžu říct,že všechno ovládám stále se učím a nachází m nové věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dabel

Ani ne ale furt jsou věci které jse musim učit.Ještě že přítel ovládá dobře počítač tak mi radí co a jak.Ale ted neni doma a já jsem uplně hotová.Nikdo mi neradí co a jak.Hrůůůza.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Na PC trávím denně tak 10 hodin, protože ho potřebuji v práci. Naučila jsem se dost rychle a teď si umím PC i sama zformátovat a nainstalovat všechny programy. Docela mě práce s PC baví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek