Monny

Kolik času strávíte u počítače a dalo vám to fušku než jste se naučuli na počítači?

Nejlepší odpověď
rynek878

Začal jsem na PC až v 50ti letech,ale i když jsem na PC 12 ti letý kozák,taky nemohu říci,že všechno umím,ale mám spoustu knih o PC a když nevím,tak opět studuji z knih.

Další odpovědi
anonym

no fuška to byla,jelikož už nejsem nejmladší tak člověk v určitém věku se těžko učí a zvlášt co se týká pc,denně tady ztrávím tak 3–4 hodiny,ale né v kuse,chvíli ráno,pak třeba půl hodinky odpoledne a zbytek večer

hanulka11

Já začala cca před rokem a půl a sama s pomocí rodiny, jsem se začala učit a mám radost jak se stále zlepšuji a učím se stále a stále nové věci.
Pokud mám čas tak přes den tak hodinku a večer jak čas a chuť dovolí -oni ty hodiny na PC hrozně utíkají ,ani je nepočítám

oskar

Na počítači jsem,už nějaký ten pátek a nemůžu říct,že všechno ovládám stále se učím a nachází m nové věci.

dabel

Ani ne ale furt jsou věci které jse musim učit.Ještě že přítel ovládá dobře počítač tak mi radí co a jak.Ale ted neni doma a já jsem uplně hotová.Nikdo mi neradí co a jak.Hrůůůza.

Martina S.

Na PC trávím denně tak 10 hodin, protože ho potřebuji v práci. Naučila jsem se dost rychle a teď si umím PC i sama zformátovat a nainstalovat všechny programy. Docela mě práce s PC baví.

jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem