LuK4S3k CZ

Kolik času strávíte u PC ?

Nemyslím pracovně ale že hrajete hry facebook atd.

Nejlepší odpověď
brillant

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
10 minut až 2 hodiny denně, je to různý.

Další odpovědi
Illines

2 hodiny

Doplňuji:
Pres den,ale v noci i vice.

anonym

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
Nemám počítač, takže nula minut, ale na internetu bývám různě podle nálady nebo potřeby.

zzzzz

Jiný čas nebo jiná odpověd

Já hry nehraju, jsem jen na netu, a to jak kdy. Někdy i celou noc a někdy to nezapnu i třeba týden. Vše je o čase, počasí a náladě.

everest

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
2 hodiny týdně

Dlostev

2 hodiny

Doplňuji:

  • pracovně

anonym

Jiný čas nebo jiná odpověd

2 – 5 hodin. Z toho 30 minut hraji, a ostatní čas se snažím věnovat do nových technologii jako je například vytváření programů pro televize s linuxem neboli Smart TV

Matthew

2 hodiny

Doplňuji:
Někdy i víc jak dvě hodiny. Ale snažím se tomu v poslední době vyhýbat a spíš si užít někde procházku venku než sedět za počítačem jako právě teď :)

huxa

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
tak počítej se mnou, kolem půl třetí až půl čtvrté dojdu domů, zapnu notebook, u toho se „učím“ pár minut, jím, … a vypínám kolem desáté až jedenácté, takže těch šest hodin, když neni víkend, o víkendu i těch 10, 15 či 20 hodin. Někdy ovšem jen dvě hodinky večer (když jdu s přáteli do hospody)

sevos

2 hodiny

Doplňuji:
Denně

jpau

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
Minimálně 10 hodin za den.

Acer

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
Já u počítače strávím někdy i 8 hod ale to je výjímečně, normálně tam jsem 2 hodiny, ale nehraji pořád hry, někdy si zjišťuji informace jako třeba zde a nebo také dělám svůj web.

anonym

Jiný čas nebo jiná odpověd

díky práci a škole ..

Poklička

2 hodiny

ven.cik

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
Min 6–8 hodin denně, studuju IT, takže na tom musim strávit víc času, takže do toho započítávám i práci do školy…

Tw!st

Jiný čas nebo jiná odpověd

Doplňuji:
tak 17 hodin o výkendu, pracovní dny jen tak 14 hodin a 2/3 z toho hraju hry a zbytek pracuju v náročných 3D editorech jak je třeba cinema 4D a tvořím intra pro svůj youtube kanál :)

MonkeyKing

2 hodiny

kefud

Jiný čas nebo jiná odpověd

cliwe

Jiný čas nebo jiná odpověd