ReHu

Kolik času průměrně strávíte u PC? Nemyslím pouze Odpovědi nebo pracovně.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

±9 hodin

Další odpovědi
BEAES

Dvě až tři hodiny. Nepřeháním to.

Jahoda

Jak kdy. Někdy mám den, kdy tu sedím celý den, jindy mi PC jede a já do něho na chvíli kouknu. Když to vezmu tak, že tam strávím půlhodinu, tam půlhodinu, tak v průměru asi 10hodin. Někdy i méně. Naopak mám dny, kdy PC nezapínám např. 3 dny.

panenka

cca 6 hodin
jinak tato otázka tu už Rehu jednou byla podána

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-casu-denne-stravite-u-pc

bohunka1

Tak 1hod. denně.

oskar

Tak tři hod.

zmimi

max 1,5

hanulka11

není to stejné ,každý den jinak, průběžně při práci nahlížím