Frogman

Kolik času denně trávíte na facebooku?

Nejsem jako většina lidí, která tam tráví celý svůj den a prozrazuje o sobě úplně všechno. Prakticky tam o sobě vůbec nic nepíšu, ale pár fotek, díky „kamarádům“, tam bohužel je.
Do e-mailové schránky mi chodí e-maily, když mi někdo pošle na Facebooku zprávu nebo je tam něco, co se mnou souvisí. Teprve poté se tam jdu ‚na skok‘ podívat. Dá se říct, že jsem tam maximálně tak asi 5 minut denně.

Jak jste na tom vy ostatní?

Mimochodem, všiml si také někdo, že tam mají ‚rozbité‘ „počítadlo“? Ukazuje se mi chybný počet: přátel, to se mi líbí, sledovaných, … (prostě všeho). Zkrátka se zobrazuje jiný počet, než ve skutečnosti ukazuje to „počítadlo“. Dělá to i někomu jinému, nebo jen mně? :D
Doplňuji:
Na Facebooku mám účet jen z důvodu, občasného pokecání s někým.
Četli jste někdo už nové ‚oficiální‘ podmínky používání Facebooku? Více méně je už používali dříve, ale až teď to mají právně ‚vyčůraně‘ ošetřené.
http://diit.cz/blog/o­dejdete-z-facebooku-dokud-neni-pozde#utm_sou­rce=atom&utm_me­dium=feed&utm_con­tent=article

Nejlepší odpověď
gecco

Facebook nemám, je to ztráta času.

Nadbytečné až škodlivé…
Doplňuji:
K Doplnění:
No jo – já si raději pokecám ´z huby do očí´, přinejhorším telefonem (Skype…).
😉
A ne – nečetl a číst nebudu, nemám FB.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Facebook nemám, je to ztráta času.

Droga 21. století.

marci1

Facebook nemám, je to ztráta času.

Je to nejen ztráta času, ale FB je nebezpečný, lákající ke zveřejňování intimních fotografií ( hlavně pro děti ). ☹
Doplňuji:
K Tvému doplnění: Také se mi nové podmínky FB zdají krajně podezřelé. ☹

Agneta

Facebook nemám, je to ztráta času.

suaeda

Facebook nemám, je to ztráta času.

Doplňuji:
Vyzkoušel jsem jak facebook tak google+, který mi připadá trochu lepší. Brzo jsem obě sociální sítě přestal navštěvovat. Jsem bez virtuálních přátel. Raději si naživo pokecám s někým v kavárně u kávy, či v hospůdce u pivka.

GM

Facebook nemám, je to ztráta času.

jáára

Facebook nemám, je to ztráta času.

chybí odpověď nesnáším facebug

quentos

Méně než 1 hodinu denně.

Jsem tam sice zakladatelem, administrátorem a správcem několika skupin, nicméně si i tak myslím, že čas tam mnou strávený se do hodiny vejde. Mám spoustu lepších a důležitějších věcí na práci.

Drap

Méně než 1 hodinu denně.

Nemám, nepoužívám a zřejmě i nikdy používat nebudu.

honza19hk

Facebook nemám, je to ztráta času.

Doplňuji:
k čem takovou blbost.

Hlada

Facebook nemám, je to ztráta času.

Praktický smysl Facebooku mi uniká. Nenabízí mi nic, co bych potřeboval, takže ho nemám.

Alice100

Přibližně 1 - 3 hodiny denně.

Záleži na dni… Někdy se podíváte jen na upozornění a skunčíte. Jindy zas jdete něco hrát nebo si s někým opravdu dlouho píšete

anonym

Méně než 1 hodinu denně.

Mám to stejné jako ty.Dcera je v Astrálii a tak někdy dává na facebook fotky rodiny a pod. takže se tam každý den mrknu, jestli tam nejsou nové fotky a pak tam celý den nejdu.
Takže také maximálně 5 minut.

pusinka50

Méně než 1 hodinu denně.

Jen 2–3× týdně na chvilku. Přečtu si novinky na hlavní stránce, někdy si písnu s někým zprávu a mrknu taky na stránky některých našich politiků. Zásadně neotvírám žádnou aplikaci, která by získala přístup k mému profilu, kde ale nemám žádné zásadní údaje

Adula.57

Přibližně 1 - 3 hodiny denně.

anonym

Facebook nemám, je to ztráta času.

Doplňuji:
Ztráta času,raděi si zavolám pře skype,nemusím zveřejnovat vše o sobě.

Dane

Facebook nemám, je to ztráta času.

Doplňuji:
Myšlenka sociální sítě sloužící k propojení přátel je dobrá. Hlavní nevýhodu však vidím ve ztrátě soukromí…

Lurius

Přibližně 1 - 3 hodiny denně.

Doplňuji:
Těžko na to odpovědět, protože používám jen FB messenger na mobilu který běží v pozadí, takže jsem na FB jen když si chci s někým popovídat…

Awe

Méně než 1 hodinu denně.

Doplňuji:
A to většinou v práci, když je nudnější šichta

Front

Méně než 1 hodinu denně.

Luxx

Celý den (teda skoro).

Nazdar Bazar

Méně než 1 hodinu denně.

anonym

Více než 5 hodin denně.

Doplňuji:
Filcbuk mám zabudovaný v hlavě.

ReHu

Méně než 1 hodinu denně.

Jak ti, kteří FB nemají, mohou vědět, že to je blbost, ztráta času apod. Pár krátkými návštěvami nezjistí vo co go.
Všechno není jen dobré nebo špatné, Záleží na tom, jak se k tomu postavím.
FB může škodit ale také hodně pomoct.

Emefej

Facebook nemám, je to ztráta času.

SEMPAKO

Méně než 1 hodinu denně.

Před necelým rokem jsem byl na FB 5 hodin denně… -_- Teď jsem na fb asi 10 minut za týden… :D

lota

Méně než 1 hodinu denně.

ale záleží jak který den. Snažím se tam nebýt dlouho, je to požírač času.

Nevíteto?

Méně než 1 hodinu denně.

🙂

Lamalam

Facebook nemám, je to ztráta času.

NeJPatrik

Facebook nemám, je to ztráta času.