Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Kolik času denně strávíte u PC?

A kolik z toho na fenomemu: facebooku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, BEAES, elektrikář před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Dřív klidně celý den, teď to omezuji. Jsem pořád na PC přihlášena, ale uklízím, po chvíli nakouknu na internet a pojračuji v práci. Na Facebook si zajdu 2× 3× týdně. Na něm závislá nejsem 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jen 2 hodky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Já jak kdy, někdy celé dopoledne, někdy ho ani nezapnu, až na večer. Podle toho, co mám ten den naplánované a jk stíhám. Byly i dny, kdy jsem na něm byla průběžně celý den, teď už mě to tak nebaví…na Fcb. jsem tak hodinku, ani to ne, nějak mě nezaujal…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já ho strávím zásadně se S, ovšem různí se to, podle toho, kolik je práce v práci (tam PC nemám), či pokud je víkend. Pak je ještě práce doma, ta je taky celá na PC. Obecně tedy osm až dvanáct hodin. FB u toho mám zapnutej furt, jukám na něj tak ob hodinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

U PC sedím zhruba tak tych 6 hodin jak kdy pokud mám zakázky sedím u PC méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deeman

Jsem asi na FB starý, ale moc tam nechodím 🙂 To naopak při práci na počítači dokážu být i celý den… a to v zaměstnání také pracuji s PC… v průměru ale v nepracovní dny (pokud nejsem na výletě nebo tak) mohu být u PC i 8 hodin (ne samozřejmě v kuse)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Asi tak 2 až 3 hodiny někdy víc když nemohu spát. Facebok sice mám ale neumím jej používat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek