Bronzový

Kolik času denně strávíte u PC?

A kolik z toho na fenomemu: facebooku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dřív klidně celý den, teď to omezuji. Jsem pořád na PC přihlášena, ale uklízím, po chvíli nakouknu na internet a pojračuji v práci. Na Facebook si zajdu 2x 3x týdně. Na něm závislá nejsem ;-)

Další odpovědi:

jen 2 hodky

Zlatý

Já jak kdy, někdy celé dopoledne, někdy ho ani nezapnu, až na večer. Podle toho, co mám ten den naplánované a jk stíhám. Byly i dny, kdy jsem na něm byla průběžně celý den, teď už mě to tak nebaví....na Fcb. jsem tak hodinku, ani to ne, nějak mě nezaujal...

Zlatý

já ho strávím zásadně se S, ovšem různí se to, podle toho, kolik je práce v práci (tam PC nemám), či pokud je víkend. Pak je ještě práce doma, ta je taky celá na PC. Obecně tedy osm až dvanáct hodin. FB u toho mám zapnutej furt, jukám na něj tak ob hodinu.

Zlatý

U PC sedím zhruba tak tych 6 hodin jak kdy pokud mám zakázky sedím u PC méně.

Jsem asi na FB starý, ale moc tam nechodím :-) To naopak při práci na počítači dokážu být i celý den... a to v zaměstnání také pracuji s PC... v průměru ale v nepracovní dny (pokud nejsem na výletě nebo tak) mohu být u PC i 8 hodin (ne samozřejmě v kuse)

Stříbrný

Asi tak 2 až 3 hodiny někdy víc když nemohu spát. Facebok sice mám ale neumím jej používat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.