Kolemjdoucí

Kolik bývá maturitních otázek?

20? Z každého předmětu je stejný počat otázek nebo se to liší?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdysi jsme jich měli z každého předmětu 50, Jeden předmět měl ještě dělené na A a B, takže jich bylo 100, Ale myslím, že je to škola od školy různé.

Další odpovědi
bolak

Liší se to. Škola od školy, předmět od předmětu.
Co vím tak nejvíc jich bývalo vždycky z češtiny.
Pak jsou taky maturity z odborných předmětů a tam se třeba sloučej dva předměty o 12 otázkách do jednoho, aby to tak nějak vycházelo mezi 20ti a 30ti kusama.

To mluvím o té obecné maturitě, ty státní by měly být identické, ale to už jde mimo mě.