Lukasy

Kolik bylo nejvice hvězdiček a palcu u otazky/odpovědi?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jednou jsem se bouchl do hlavy a tolik hvězdiček snad již nikdy neuvidím.

Další odpovědi
manon

Sice se tady hvězdy a palce udělují trochu komickými způsoby (sama k tomu možná budu čím dál víc přispívat – já třeba oceňuji, když mne někdo rozesměje :), samozřejmě taky ocením dobrou nebo pozitivní odpověď) a k ničemu nejsou, ale přesto, každý rekord se má zaznamenat. Zná někdo odpověď ?