pižamara

kolik bylo fotografii 5.11.2012 v blesku

Nejlepší odpověď
hanulka11

plný noviny

Další odpovědi
anonym

1. otázka a hned závadná proti pravidlům, kde je jasně uvedeno, že vkládat soutěžní otázky je zneužívání odpovědí pro osobní prospěch.
Tento web je poradna a ne podvádírna, dokonce už i pořadatelé soutěží přímo vyzvaly Odpovědi a další poradní stránky, aby nereagovaly, jinak soutěžící vyřadí pro porušení soutěžního řádu – viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/domnivate-se-ze-je-spravne-vypracovavat-studentum-soutezni-otazky-do-ruznych-olympiad