Zlatý

Kolik bych dostal peněz kdybych daroval spermie? Jde to v Rakovníku v nemocnici? Nevadilo by, že mám POUZE jedno varle?

Inspiroval mě bolak, taková "blobost" by mě nenapadla :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zde si přečti - myslím, že bys asi neprošel http://www.myspermbank.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Napřed bys musel absolvovat nějaká vyšetření a pak teprve by tě schválili nebo neschválili.

Kritéria výběru dárce spermií
Dárcem spermií může být zdravý muž bez jakékoliv rodiné genetické zátěže ve věku 18 - 34 let s minimálně středoškolským vzděláním. Zájemcům o darování spermií je v sanatoriu provedeno vyšetření spermiogramu. Před tímto vyšetřením je nutné dodržet minimálně 2 denní maximálně 3 denní sexuální abstinenci. Pokud je vyšetření spermiogramu v pořádku (s hodnotami normospermie) je potencionální dárce objednán k řadě vyšetření - např. ke klinicko-genetickému vyšetření a serologickému vyšetření (vyloučení HIV, viru sérové hepatidy B,C a syfilis). Každému potenciálnímu dárci je rovněž provedeno vyšetření krevní skupiny a Rh faktoru.
Dárci spermatu odpovídají kritériím pro výběr dárců dle směrnic ESHRE (Evropská společnost pro lidskou reprodukci a embryologii) a ASRM (Americká asociace reprodukční medícíny).

Na základě všech provedených vyšetření je muž buď doporučen nebo nedoporučen k darování spermatu.
Za darování spermií přísluší dárci náhrada ušlého zisku a vynaložených nákladů.

Zlatý

Nedostal by jsi nic, nespňuješ požadavky

Zlatý

Prachů bys určitě dostal dost, ale nesměl bys promluvit :))

Stříbrný

Taky si myslím, že bys Michale neprošel z důvodu své diagnozy.
Jinak ale: Částka za darování spermatu se pohybuje mezi 500 a 1000 korunami za dávku (cena závisí na klinice). Darovat můžeš až ve chvíli, kdy se prokážeš jako kvalitní dárce – to na základě spermiogramu, genetických testů a testů krve. Pokud je spermiogram v pořádku, následují genetické testy, které probíhají formou dotazníku nebo rozhovoru. Testuje se i krev na různé vážné nemoci nebo zda dárce není infikován pohlavně přenosnými chorobami." Pokud je vše v pořádku, pak může „kvalitní rozsévač“ darovat až 10 vzorků.

Já myslím, že hodně. Ale musíš jít rovnou k Berouskovi.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

ale michale, pokud máš jen jedno, tak by bylo dobrý zvážit, jestli by sis neměl nechat odebrat do zásoby (zmrazit na potom > http://nd03.jxs.cz/…... už z některejch těch příspěvků tady jde vycejtit, že poptávka po tvém produktu by tu byla, jen se asi holky styděj ti to říct přímo...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.