Karel 147

Kolik by tu zůstalo rádcu kdyby se zrušili hvězdičky a palce ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já,určitě.Důležité je,že mě to tu baví.

Další odpovědi
gecco

Myslím, že by se to příliš nezměnilo – hvězdičky ani palce nejsou konvertibilní měnou…
😉

anonym

Nemít to, co píšeš, hodil bych si to na první větvi. Já nejsem lačný po palcích. Jsou tu prima lidi, pravda i nějaký škarohlíd se najde, ale přesto rád tady chodím.

cochee

No moje plky tu nemůžou chybět 😛 a kdyby třeba ty hvězdy a palce zrušili, ale přidali ká-ó palce (dolů), tak bych tu zůstal ještě více 😁

briketka10

já za to tričko, kdyby mi ho konečně
poslali když jsem měla stříbro chjo :(

anonym

Osobně si myslím,že by někteří chamtivci odešli.Jen ti,co je to tu opravdu baví,by zůstali,ale nedávali by tomu takový důraz,jako doposud.Chodili by sem méně.
Já taky tady rád přispívám,nehledě na body,prostě sem chodím rád a myslím si,že dost rádců potěší,když jim nějakej ten bod přibyde.Sice to nic neznamená,ale trošku to zahřeje,když dobře poradíš a tazatel je spokojený.
Někteří jsou zde schopni ohodnotit odpověd jednoho uživatele 3třemi palci z jedné ID adresy,to je taky voslizlý.

ivzez

Všichni, které to baví (včetně mě),
ohodnocení je příjemnné, ale kvůli
němu tu lidé nejsou.

marci1

Jsem pro, ať se palce a hvězdičky zruší a přestanou se řešit pořád a stále dokola. Nevím, proč se někdo stále chce za každou cenu dostat nahoru. Vždyť se ( většinou ) ani neznáme. Tak proč chce mít někdo tu nejvyšší pozici v žebříčku ? Možná je to vymyšleno proto, aby nás tu bylo co nejvíce. Já jsem si myslela, že se tu můžeme něco dovědět, nějakou radou zase jinému pomoci. Palce a hvězdičky si může každý dávat komu chce, smiřme s tím. Pojďte řešit otázky a odpovědi ! 🙂

annas

Všechno se už zde několikrát řešilo. Zpočátku se uvádělo pořadí podle počtu odpovědí, byly i červené, záporné palce. Užitečné body se zavedly mnohem později jako motivace.

Sám jste upozorňoval na bodování. Co z toho plyne?

gagaga

ja, a dedapetr.. :)
( a napsala bych i nasi byvale Andele ) , ta ho platonicky milovala :)
ta mi tu chybi straaasne moc ;(

  • iv-

annas

Také mně chybí, ale má mnoho jiných povinnost.

Byla to opravdu „holka anděl“. 🙂

kapka

Taky bych tu zustala, kdyby to, s dovolenim, nevadilo. :)

gagaga

za kolik ??
:p