Stříbrný

Kolik by to tak mohlo stát?

Jen pro představu bych potřebovala vědět, kolik může tak stát pozáruční oprava dig. fotoaparátu v autorizovaném servisu, když bude nejspíš potřeba naformátování, alespoň mi to tak přijde, že bude potřeba předělat nějaký ten vnitřní systém - foťák se zapne, naběhne display a to co je vidět hledáčkem(?), ale při ostření se vypne...
Jestli jste měli někdo podobný problém...
Děkuji...
Doplňuji:
odik: opravdu? no... to bych mohla zkusit, je pravda, že baterky mám už pár let... mám ještě druhý pár, ale u těch je to stejné. Vyzkouším nové baterky, pa zajdu do servisu, kdyby to nepomohlo :)
Jinka všem děkuji... :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

tohle mi dělal foťák, když odešla baterka (= už měla hodně cyklů, byla stará a neudržela si kapacitu, ani když jsem ji těsně předtím nabíjel) ... nákupem nové se to vyřešilo

Další odpovědi:

Zlatý

Předběžnou cenu opravi ti řekne autorizovaný servis. Je na tvém zvážení, jestli se oprava vyplatí, a nebo jestli bude lépe koupit nový.

Zlatý

To ti řeknou v servisu.
Je ale i možnost nejdříve zkusit vyhledat nový firmware pro tvůj fotoaparát na netu, stáhnout a nainstalovat. Zase tak složité pro zkušenějšího kamaráda to není a poměrně často to závady ostraní..
Příklad:
http://www.nikonsupport.eu/…

Diskuze k otázce

anonym

Ello, je hezké, že jsi všem poděkovala. Bylo by ale dobré taky poděkovat "palcem" - to je tady takové "bodové" ohodnocení pomoci.

Zlatý

Ocko, asi to bude marnost nad marnost taky v toto případě :-).

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.