bolak

Kolik by stálo oplotit políčko (1.400 m2) klasickým pletivovým plotem, nahoře s ostnatým drátem s žiletkama?

Jugar: Já myslel že se to prodává jako hotovej produkt..

boreczech: A uprchlík se přes to teda nedostane, jo?

Nejlepší odpověď
anonym

takže pozemek 35 × 40 m (1400m2). 150m pletivo pozinkované, výška 2m. plotový sloupek pozink s čepičkou 3m od sebe 52 ks. vzpěra sloupku 16ks, napínací drát 52m, vázací drát 52m, vázací element 24ks. to je cca. 25 000kč.
žiletkový drát 80kč metr

práci nepočítám, stejně jako vyvrtání a zabetonování sloupků

Další odpovědi
anonym

To záleží jaký pletivo bys chtěl a taky jaký ty žiletky.
Astry stojí okolo dvacky.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=%C5%BEi­letky

dudu

Před několika léty jsem v intravilánu prodával zahradu o výměře cca 1000 m2.
Koukal jsem jak nemocné tele, když parcela se staršími ovocnými stromy byla znalcem oceněna asi na padesát tisíc a nedávno pořízené oplocení s betonovými sochami, s bránou a kvalitním pletivem měla údajně hodnotu téměř osmdesát tisíc!