Kolik by se dalo postavit bytů,školek i jiných zařízeni z prošustrovaných cca 1,5 miliard, která vložila vláda do …

… zahraničních misí ?! Myslíte si, že jsou potřebné pro naši zemičku ?!

Nejlepší odpověď
jirkajirka

V roce 1968 taková zahraniční mise nám přišla dělat pořádek. A líbilo se to většině národa? Myslím že ne. Tak proč nenechat každou zemi ať si vládne po svém.Jsou vůbec pravdivé důvody proč tam musí jít??

Další odpovědi
arygnoc

bytov je dosť.
len sú tak drahé, že si ich obyčjaný človek nemôže dovoliť.
A škôlky?
Veď sa deti nerodia, mladí majú napred kariéru, a až potom rodinu (s výnimkou niektorých etník).

Čo sa týka iných zariadení – no, možno poriadné gulagy by neuškodili miesto hotelov pre zločincov.

A keby armáda nechodila na misie, čo by potom tí zelení darmožráči robili?
A to by sme potom možno museli zrušiť i ministerstvo obrany a všetko čo s tým súvisí.
Veď sa iba hrajú – na vojačkov. Za miliardy .

Kdyby jsme byli napadeni tak naše armáda stejně nic nezmůže, takže z tohoto pohledu je zbytečná, ale jsme v OSN a zavázali jsme se že budeme plnit společné válečné mise. V případě napadení naší země ostatní státy pomohou zase nám.

anonym

Pane provokatére. Každý pokus co naše vláda stvoří, stvořila, udělá díru v době přechodu na nový systém čehokoliv. Díru v miliardách korun. Mýtné, s-karty, důchodové připojištění, atd. Další znehodnocení peněz nás čeká v roce 2017.

ponovotny

to je hrozně teoretická otázka, až to vypadá, že je demagogická ;). Určitě se dá říct, že hodně ale přesně se to říct nedá, protože kdyby stát stavěl byty, tak by je jistě stavěl za jiné peníze než soukromý investor. Taky to až zase tak není náš stát, který rozhoduje o tom jestli pošle vojáky na mise a nemá ani moc možností jak to udělat, když by je tam posílat nechtěl. K potřebnosti nemám jednoznačné stanovisko, ale určitě máme třeba slíbenou pomoc od ostatních členských států, kdyby něco. Co taková dohoda znamená ve skutečnosti by se vidělo až kdyby něco. Rozhodně o ekonomických výhodách tak jak plynou z takových misí třeba pro spojené státy si můžeme nechat jen zdát