Kolik by mohla stát oprava v servisu u nefunkční klávesnice u notebooku?(Fun­guje jen minimum kláves).Mám teď externí.

Nejlepší odpověď
jáára

ABAX nebrat! nejhorší servis co může bejt.
nová klávesnice z anglie kolem 500Kč + 300 výměna.
žádnej servis – dělám to na počkání.

Edit: Z anglie je klávesnice asi za čtrnáct dní. Ze SILu za dva dny, ale cena tak o tisíc korun vyšší. Kdyžtak napiš PM.

Další odpovědi
McArthur

Vezmeš-li si originální klávesnici, tak počítej s cenou 1000 až 2000 Kč + práce servisu. Klávesnice bude mít český layout (potisk).

Vezmeš-li si neoriginální klávesnici, tak počítej s cenou od 500 do 1000 Kč + práce servisu. Klávesnice nemusí mít český layout, to si pohlídej, co Ti kdo nabízí. Některé servisy Ti přibalí sadu polepek a neřeší to. Bohužel mnoho servisů není zrovna férových. Klidně si zajdi do některé z prodejen výpočetní techniky (ne supermarketu nebo řetězce), kde Ti pomohou.

Ceny klávesnic záleží na modelu notebooku. Je-li to frekventovaný model, bude cena nižší.

Cena služby v servisu se pohybuje od 200 do 500 Kč. U velkého počtu notebooků si ale klávesnici dokážeš vyměnit sám. Podívej se na YouTube, zda-li tam není videonávod k Tvému notebooku a potom zvaž, zda-li na to máš nebo nemáš. Obvykle to nezabere 10 minut.

brillant

Málo informací, můj odhad cca 2000,– Kč. Zkus se zeptat zde: http://www.abax.cz/

jáára

no, ty mi pošleš PM, ale odpovědět se ti nedá. Působím na Královéhradecku. bližší kontakt sem dávat nechci.