Avatar uživatele
anonym

Kolik by mohla stát oprava v servisu u nefunkční klávesnice u notebooku?(Fun­guje jen minimum kláves).Mám teď externí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

ABAX nebrat! nejhorší servis co může bejt.
nová klávesnice z anglie kolem 500Kč + 300 výměna.
žádnej servis – dělám to na počkání.

Edit: Z anglie je klávesnice asi za čtrnáct dní. Ze SILu za dva dny, ale cena tak o tisíc korun vyšší. Kdyžtak napiš PM.

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
McArthur

Vezmeš-li si originální klávesnici, tak počítej s cenou 1000 až 2000 Kč + práce servisu. Klávesnice bude mít český layout (potisk).

Vezmeš-li si neoriginální klávesnici, tak počítej s cenou od 500 do 1000 Kč + práce servisu. Klávesnice nemusí mít český layout, to si pohlídej, co Ti kdo nabízí. Některé servisy Ti přibalí sadu polepek a neřeší to. Bohužel mnoho servisů není zrovna férových. Klidně si zajdi do některé z prodejen výpočetní techniky (ne supermarketu nebo řetězce), kde Ti pomohou.

Ceny klávesnic záleží na modelu notebooku. Je-li to frekventovaný model, bude cena nižší.

Cena služby v servisu se pohybuje od 200 do 500 Kč. U velkého počtu notebooků si ale klávesnici dokážeš vyměnit sám. Podívej se na YouTube, zda-li tam není videonávod k Tvému notebooku a potom zvaž, zda-li na to máš nebo nemáš. Obvykle to nezabere 10 minut.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Málo informací, můj odhad cca 2000,– Kč. Zkus se zeptat zde: http://www.abax.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jáára

no, ty mi pošleš PM, ale odpovědět se ti nedá. Působím na Královéhradecku. bližší kontakt sem dávat nechci.

před 3222 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet