ZIU 682

Kolik by měl mít člověk ve svých 22 letech vztahových zkušeností?

Myslím kolik by měl mít normální člověk za sebou v tom věku vztahů a pokusů o ně.

Nejlepší odpověď
gecco

Netuším, jestli někdo takovou statistiku zpracoval – tedy „normu“ není z čeho odvodit…
😉
Pokud jde o mne – já měl tou dobou „vztahové zkušenosti“ tři…

Další odpovědi
Drap

Na to neni žádná norma. Někdo má vztahů už hodně za sebou někdo žádný. Neni třeba zoufat. Nechej to osudu.

Emefej

Moc to řešíš. Nech to být.

arygnoc

v tom veku som jednu vzťahovú skúsennosť, ktorá ešte potom pretrvala ďalších 20 rokov (prvá láska, milenka, manželka a matka mojich detí, poznali sme sa od 16-ich) – i napriek, tomu, že sme sa v pokročilej dospelosti rozišli, myslím si, že trvá vlastne dodnes.

takže nie je vzťah ako vzťah – záleží na intenzite, hĺbke, kvalite, …
niekto považuje za vzťah príjemne strávený čas vo vírivke, niekto až sľub manželstva, niekomu je nejaké citové puto šumafuk.

nejaké štandartné pravidlo neexistuje, všetko záleží na človeku – jeho (nie len) morálnych hodnotách, ale i prostredí, kde žije, možnostiach, … ukazovateľov je veľa.

;-Q

VeRe1983

Dle směrnice EK č. 1547/1999 přesně 1.027 vztahu na rok ode dne završení věku patnácti let.

Agneta

Pro ženy od 15 let platí: průměrně 3 měsíce pro vztah, to je 32 vztahů ve 22 letech:DDD
Pro muže do 30 let platí: nula vztahů (:DDD)

30 až 35 let: 1 vztah (:DDD)

Jsi-li tedy slušný muž, tak si z toho nic nedělej, to ti jiní nejsou :DDD