LEONEK

Kolik by měl dostat za vykopání patky na VO pokud má být 1m hluboká a 50×50 co myslíte???

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako za 0,25 m3.
Doplňuji:

  • na pivo.

Další odpovědi
honza19hk

otázka je jestli růčo nebo bagrem.ono také záleží jestli to je počítáno za hodinu nebo za patku(pokud jich dělá víc)a samozřejmě kdyby to bylo od hodiny tak záleží v jakém podloží kope-pokud by to byl písek tak to mám vykopané za cca čtvrt hodiny a pokud by to byl jíl nebo popř nějaká navážka s nějakým bordelem(kusy betonu,železo atd..) tak cca hodinu nebo déle pokud se tam musí něco rozbíjet.

ale jelikož u nás se to dělá všechno bagrem nebo vrtákem tak se to účtuje od hodiny- na menší bagr(minibagr,JCB 3X,4X) –300–400kč/hod. U velkých bagrů(Komatsu PC450,CAT 440Dl…)- 500–1200kč/hod.