roxy52

Kolik by jste dali vrahovi Aničky ??

Já teda v tom lepším případě doživotí.Kdo to sám nezažije,tak si těžko dokáže představit,co prožívají rodiče.

Nejlepší odpověď
Bičiště

Horník to píše správně. Popravit, ať je vinen nebo ne.Pánbůh si to přebere, a případného nevinného odškodní v nebi. Pronic zanic se mu neříká „všemocný“. Amen!
Doplňuji:
A vševědoucí! Abych mu nekřivdil.

Další odpovědi
Terryle

Zní to hrozně, ale asi podle toho, co vlastně udělal. Jestli chtěl malou unést kvůli penězům a „nepovedlo“ se to a „omylem“ ji zabil (dítě se může praštit při útěku, nebo ho špatně chytíte za krk), je to normální vražda plus únos. Pokud ji někde nějakou dobu držel a trápil ji (pevně doufám, že ne), mimořádnej trest až doživotí, bez debat.

Myslím si ale, že rodičům… už teď paradoxně bude líp. I moje mamka tvrdí, že nejhorší, co si umí představit, je kdybysme já nebo brácha zmizeli beze stopy a nevěděla, co s náma je – jestli nás někde drží nějakej magor v bordelu nebo ve sklepě, nebo co. Vždycky tě budou napadat ty nejhorší věci. kdežto když je dítě mrtvý, je to příšerný, ale pak se s tím srovnáš a pomalu se to začne lepšit… když víš, co se stalo, můžeš se s tím vyrovnávat. Ale když nevíš, pořád to je nejistota a trápení a přemýšlení.
Doplňuji:
A ono pokud se ukáže, že by ji někdo někde držel a udělal jí něco fakt škaredýho… tak si to odskáče a prakticky dostane ten trest smrti – pokud mu nedaj samotku. Vězňové se o pedofily nebo sadisty, co ublížili dětem, dovedou sakra postarat… :o/

Honzucha

Likvidátoři by měli dostat vždycky trest smrti. Žádné slitování s nima.

venkovan

Jako každému jinému. Pokud bude ten skutečný vypátrán a hlavně usvědčen.
Tento smutný příběh je medializován, neměl by dostat víc než jiní.
Kolik bych osobně dal raději nezveřejním, v takových případech jsem mimo dimenze oficiálních postojů zemí EU.
Co ne ale v celém příběhu děsí, tak postup Policie ČR. Dlouho dělá, že vše zvládá, po měsících se obrací na veřejnost aby si vzpomněla zda v lokalitě neviděla něco podivného. Pořád se ohání nemožností zveřejnění informací aby nebylo narušeno vyšetřování a přitom by kolikrát stačilo vše včas a rychle to základní zveřejnit. Kolik let slibují, že když se ztratí dítě, všichni to dostanou sms aby lidi pomohli hledat.
Další smutek je z různých sensibilů a jim podobným, kteří k vyšetřování dodávají zaručené informace a přižuvují si tak své ego na tragické události.
Rodiče už mají jistotu. Sice tu nejhorší, ale řekl bych, že ty měsíce musely být pro ně velmi špatné.

iceT

Žádný doživotí,to se bude mít jak prase v žitě,a bude otravovat vzduch třeba dvacet,třicet let…V některých případech,pokud se zločin dokáže,by se měl trest smrti obnovit,a ten komu by patřil by si měl pěkně pár let počkat.I když obětem to bude houby platné.

dědapetr

Tak jak se píše v bibli oko za oko zub za zub.Tresty by měli odpovídat skutku.

hornik.

Takový je dávno odsouzen. Humanitární odstranění takového by mohlo proběhnout tak, že mu dají přečíst pár veršů z Bible a potom mu pustit jedovatý plyn. – Kdyby náhodou byl „nevinný“, tak přesto by byla jeho duše spasena.