Pokročilý

Kolik budu platit za tyto úkony? Dokáže někdo odhadnout celkovou cenu za opravu?

Sousedka nad námi nás vytopila, vše je jednání z pojšťovnou a do formuláře mám zadat předběžnou cenu a já vůbec nemám tušení na kolik mne přijde tato oprava. Děkuji všem praktickým mužům.Popis poptávky:
Ceník malování, odstranění tapet
Práce včetně materiálu Cena
stržení papírových tapet
stržení samolepících tapet
vyčištění jádra od lepidla a ošetření
oškrábání a vyčištění fleků na stropech
vyčištění plesnivých skvrn na stropě v koupelně
izolace jednotlivých skvrn po protečení nebo po nikotinu
doopravování nedodělků druhý den po zaschnutí
malba 2x Primalex Plus
malba 2x Casaviva, odolná proti vlhkosti
stěhování, vyklízení, zakrývání, úklid
odvoz odpadu, práce, doprava, atd.
Jedná se bytové jádro ve velikosti 2,50 x 1,60 x 2,50

Papírová tapeta na 5ti stranách 2,5 x 1,6
Samolepící tapeta 2,5 x 2,5
Doplňuji:
Naštěstí už také dávno u ČP nejsem, nikdy jsem nic nedostala a když, tak hrozně málo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Přibližnou cenu budete vědět a vše si na foťte sama, než začnete uklízet a malovat.Mě vytopil soused a vše jsem řešila přes internet.Jsem pojištěná u Alianz.Šlo to úplně perfektně a rychle.Byla jsem sama překvapená.Když jsem byla pojištěná u Č.P.tak ať se mi stalo cokoli,nikdy mi Č.P.nic nedala a na vše si našla cokoli,jen aby mi nemusela nic vyplácet.Dnes tam nemám žádnou pojistku a jsem tomu ráda.

Další odpovědi:

Bronzový

Jak tak čtu, jsem pojištěná u ČP a podle toho, co píše gnr54 - asi to změním!!!!

Bronzový

Vztopenou koupelnu mi přišel pojišťovák nafotit, pak jsme to sepsali. Po měsíci přišlo z pojišťovny, abych vše doložila paragonama. Např, poškozané kachličky, malování, fen, a další přístrje. Samozřejmě, že jsem nic takového neměla, něco málo jsem si sehnala. Zaplatili jenom proti paragonu.Doporučuji si tedy vše nechat udělat, aby jste to mohla finančně doložit. Přitom třeba u auta napíšu oprava svépomosně a oni to sami odhadnou. Tak nevím.

Pokročilý

Napiš do toho formuláře cca 8-10 tisíc a že vše doložíš fakturami,nebo paragony.Hlavně si to nech od pojišťováka vyfotit a ty jsi také udělej fotky a dobře si je založ pro pojištovnu aby jsi je mohla po opravě doložit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.