martin21000

Kolik budou zhruba v autoškole chtít za rekvalifikační jízdy? (cca. 5–7 jízd)

Doplňuji:
Ano, myslel jsem kondiční jízdu 😁 omlouvám se, nejspíš jsem byl už hlavou zase někde jinde, když jsem psal dotaz 🙂
Jinak cena mě nijak zvlášť nepřekvapila, čekal jsem něco podobného :-/

Odpovědi
anonym

Co je to „rekvalifikační jízda“??
Pokud máš na mysli kondiční jízdu, pak se kukni na rámcový ceník – http://www.au­toskolalukes.cz/kon­dicni-jizdy – cena hodiny je totiž závislá hlavně na kategorii ŘP, jehož se týká (jinak AM, jinak D…).
😉
Doplňuji:
Mně to nepřijde ani tak drahé – platíš ´pronájem´ auta, plat učitele…
😉

Alesh

Vyhozený prachy, copak seš nějaká vyplašená baba po čtyřicítce? Domluv se s někým, kdo jezdí pravidelně a umí to a s ním se jeď párkrát svézt a za chvíli budeš jezdit jako drak.

Kankys

Kondiční jízdy se u nás za 45min pohybují od 250kč víc.Janý že v menších městech je to míň a naopak.

martin21000

Popravdě Aleshi, kupuju to pro mamku a celkem si to vystihl 😉

Alesh

tak to je jiná, to pak asi jo

anonym

;-D
Tak to nelituj peněz, také takové znám.