jirandus

Kolik bude stát poslat balík na dobírku do Nigérie ? Děkuji

Odpovědi
Anuket

Není balík, jako balík.
Zde http://kzas.ces­kaposta.cz/Cle­anForm.action si najeďte místo na ČR na Nigérii a zadejte potřebné údaje. Dobírku Vám to bohužel nepřipočte, ale obvykle to není velká pálka.

GlobKurýr

Dobrý den,
pochybuji, že to půjde poslat na dobírku. My Vám to jsme schopni poslat bez dobírky. Ujistěte se však, že se nejedná o podvod. Z afrických států se občas snaží podvodníci vyloudit, pod záminkou dobročinné akce atd., zboží různého charakteru.
S pozdravem Jadamus, www.globkuryr.cz

Zdroj: www.globkuryr.cz