Nicoll123

Kolik bude měřit štěně křížence?

Máme 2 měsíční štěně(kříženec),vá­ží 4kg…Jak cca bude velký v dospělosti?

Odpovědi
eleonnore

To je opravdu málo informací k posouzení :). Uvedla jsi pouze váhu a chceš z toho získat výšku. Kokršpaněl může vážit stejně jako chrt, který je pomalu dvakrát vyšší.
Víš, jaké rasy jsou rodiče?

Takto mohu pouze velmi nejistě odhadnout, že to bude pejsek střední velikosti. Tj. třeba jako bígl nebo kolie.