BEAES

Kolik bodů se přičte za jeden palec nahoru??

Pouze jeden, nebo více??Myslím tu na Odpovědích. Jen tak pro zajímavost, díky B.
Doplňuji:
Není náhodou rozdíl u otázky a odpovědi, mně to nějak nesedí…

Nejlepší odpověď
1popelka1

První palec u jedné otázky za 3 body, další palce u stejné otázky za body 2.
Když někdo označí vaši odpověď jako nejlepší, přičte se vám ještě jeden bod.

Hvězdička,kterou dostanete za vaši položenou otázku je za bod.

Za přihlášení – jeden bod/den

Další odpovědi
anonym

za každého uživatele jeden bod, pokud tazatel označí vaši odpověď jako nejlepší a uzamkne otázku pak je to od něj za dva body.

další body se připočítávají za pravidelné přihlášení a za zajímavé otázky.

mosoj

Tak já si myslím, že od dubna se přičítá jeden bod za užitečnou odpověď ať je palců u odpovědi kolik chce.
Alespoň u mě se to tak chová.

pondělí

jestli myslíte Topolánka,tak ten kvuli tomu skončil,nebo taky i kvuli tomu

1popelka1

Mosoji – jakože u jedné odpovědi máte třeba 10 palců, ale dostanete jen jeden bod? To je nějaká blbost,ne?
U mě se to chová tak, jak jsem napsala.
Možná je to i v pravidlech, kodexu – nedívala jsem se – nevím.

mosoj

Popelko, moc to nesleduji, ale jednu chvíli
po změně pravidel se mně to tak chovalo.
Ještě jsem se divil, že také nezměnili tabulku bodování. Důležitý význam tomu ale nepřikládám a nárůst bodů vůbec nekontroluji.

mosoj

Pravdou ale je, že pokud by to tak bylo tak bych asi neměl tolik bodů j

mosoj

Děkuji za reakci.

1popelka1

Já si toho všimla náhodou, když mi z ničeho nic naskočily tři body a vzápětí dvě… tak jsem to začala sledovat a vysledovala :D Do té doby jsem myslela, ze palec=1 bod. Ono je to docela jedno…