Kolik bodů nám admin přidá,když se těžko připojujeme na tento server?

Nejlepší odpověď
Drap

Obtížné připojování nebude bodováno. Je to tak nastaveno úmyslně, že každé dopoledne bude připojení buď velmi pomalé, nebo žádné.
Je to z těch důvodů, aby jsme si všichni mohli pořádně rozmyslet co za blbosti sem budeme vkládat. Je to dalším , a ne posledním kropkem, ke zkvalitňování služeb.

Další odpovědi
annas

Přece jde o vylepšení stránek!!! To je už dostatečná odměna!!!

redy

Barbakán jsem ráda za tuto otázku.
Dostat se sem je opravdu kumšt,čtyři hesla než jsem se přihlásila.
Opravdu se jim to povedlo.Myslela jsem že je to jen můj problém,koukám že nejsem sama,no nějak mne to neuklidnilo.Stojí to za ----- nic.
Doplňuji:
Nemohu odeslat otázku.
Ale odpověď jde ikdyž až na několikátý pokus.